PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36418}
6,6 315
ocen
6,6 10 1 315
Battlestar Galactica
powrót do forum filmu Battlestar Galactica

Dno.

ocenił(a) film na 2

Witam. Napisałem dość obszerny komentarz o tym filmie ale , że filmweb czasem lubi się zwiesić to poszedł w pi**. Więc tym razem krótko.

Film ten jest najgorszego sortu sci-fi, w ogóle nazwanie go sci-fi to obraza całego tego gatunku filmowego. Poziom absurdów i zwykłej głupoty w tym filmie porażają mocniej niż boskie gromy.
Szczerze odradzam ten film fanom Sci-fi. Jeśli chcecie obejrzeć Battlestar'y to proponuję zacząć od innych, bo ten zwyczajnie was zniechęci, tak jak zniechęcił mnie. A ocena aż 2/10, bo zwyczajnie nie wytrwałem do końca i oszczędziłem sobie męki.

Grzesiubb

Po prostu nie zrozumiałeś, bo jesteś ograniczony. Sorry za szczerość, ale film jest mega. To nie jest film kinowy typu Star Wars. To jest kino telewizyjne lat 80tych. Otwórz umysł.

ocenił(a) film na 2
gregor2304

Nie jestem ograniczony, naprawdę chciałem dać temu szansę. To, że tobie się podobał nie oznacza od razu, że wszystkim będzie się podobać. Lubię kilka filmów kina klasy B i wiele im trzeba wybaczyć, ale to co zaprezentowano tutaj o prostu odbiera mi chęć do oglądania takich filmów i im pokrewnych. To samo do ciebie - nie zamykaj się na opinię innych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones