PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3719}

Bez szans

Against All Odds
5,9 2 780
ocen
5,9 10 1 2780
Bez szans
powrót do forum filmu Bez szans

Pozory...

ocenił(a) film na 5

Osoby które najpierw obejrzą teledysk, a potem film-mogą być mocno zawiedzione...

skobrymm

Co masz na myśli? Teledysk nie oddaje tego co jest w filmie?

ocenił(a) film na 5
JadziaSmosarska

Teledysk został tak zmontowany, że ma się wrarzenia typu: super-hiper-mega produkcja...
A wcale tak nie jest(moim skromnym zdaniem).

skobrymm

Rozumiem :) dzięki za wyjaśnienie.

skobrymm

Podobnie jest z teledyskami do filmów Koktajl i Mission Impossible. Piosenki rewelacyjne, filmy średniackie.

ocenił(a) film na 6
skobrymm

To prawda, zwlaszcza jak sie oglada po latach jeszcze raz, to wydaje sie jakas naiwna ta historia. Oczywiscie Rachel sliczna, widoki Karaibow tez, Jeff jak zwykle wiarygodny w swej roli, ale cos jest denerwujacego w muzyce towarzyszacej zwlaszcza w momentach sensacyjnych, jedynie koncowa piosenka, to wspanialy hicior :-)

ocenił(a) film na 5
skobrymm

Heh właśnie chciałam napisać podobny komentarz, widzę że nie tylko ja odniosłam takie wrażenie. Wiele razy widziałam teledysk stwierdziłam, że czas obejrzeć film no i to było naprawdę duże rozczarowanie. Ok klimat lat 80', widoki no i Rachel Ward. Bez niej w ogóle nie byłoby czego oglądać. Nie jest to film który zapada w pamięc, raczej coś co można puścic w tle i zając się czymś innym.

ocenił(a) film na 5
anioleczek749

Jak dla mnie - starożytne zabytki Meksyku i James Woods podciągają trochę ten film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones