PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31757}

Bravados

The Bravados
7,0 592
oceny
7,0 10 1 592
Bravados
powrót do forum filmu Bravados

Do obejrzenia zachęciła mnie nazwa i plakat. No i lubię westerny.
Mamy tu dosyć klasyczną historię. Bandyci mordują żonę ranczera, który rusza za nimi w pościg, żeby się zemścić. Trochę już podobnych historii było.
Ale film dużo zyskuje dzięki świetnej kreacji aktorskiej Gregory'ego Pecka. Wiedział, kogo ma zagrać i zrobił to. Poza tym film ma świetne zakończenie. No i przede wszystkim są strzelaniny, rewolwery i pościgi konne. Czyli wszystko to, co musi mieć dobry western i jeszcze trochę więcej.
Oczywiście znalazło się kilka dennych scen, które można by pominąć albo zrobić inaczej. Pomimo to, "Bravados" bardzo mi się spodobał i moim zdaniem zasłużył na coś pomiędzy 7, a 8.
Jednak dam 8.

ocenił(a) film na 6
NickError

Ja daje 6, za- według mnie- czasem naiwne zachowania bohaterów.

ocenił(a) film na 6
NickError

To w końcu kto zabił jego żonę, jeśli ta czwórka tego nie zrobiła? Bo albo coś mi umknęło, albo nie wyjaśniono tego w filmie i zakończył się bez odpowiedzi.

malolmalol

Żonę głównego bohatera zabił jego sąsiad, ten facet co mieszkał w tej chacie pod koniec filmu. Próbował uciec i został zastrzelony, a miał przy sobie woreczek z pieniędzmi, które jak się okazało zniknęły z domu podczas napaści. Poza tym każdy z bandytów w dość przekonywujący sposób zapewniał o swojej niewinności.

ocenił(a) film na 6
bennyhillshow

Ten poszukiwacz złota? No to teraz już wiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones