PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=560779}

Gry małżeńskie

Love, Wedding, Marriage
5,4 9 836
ocen
5,4 10 1 9836
Gry małżeńskie
powrót do forum filmu Gry małżeńskie

Obsada dobra nie można narzekać. Realizacja filmu gorzej, chociaż chyba taki właśnie miał
być skoro taki nakręcili, zmontowali i wypuścili. Z a mało się w tym filmie dzieje. Jest ślub
Avy ładnie pięknie się zaczyna a potem wszystko kręci się w okół jej rodziców, trochę
nudnawy się staje. Lubię Mandy Moore jako aktorkę, ale z bólem muszę przyznać, że w tym
filmie się nie popisała chyba, że tak miało być to ubolewam nad tym. A co naszej polskiej
aktorki to żal.pl jeszcze gorzej od Mandy na prawdę, słodka idiotka i tyle tak widzą
amerykanie polki chyba, załamka.

Mawerka

Szczerze powiedziawszy w tym filmie nie tyle co polki, ale ogólnie słowianki są tylko obrażane, jako te łatwe, lecące na kasę, głupie. Jak tak nas widzą za granicą to jest mi wstyd, że jestem polką.

Mawerka

Fakt, film jest kiepskawy, a również lubię Mandy, najwyraźniej to za mało by utrzymać film...
A co do Marty, jest ładną kobietą i w ogóle, ale ostatnio coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że jednak słabo gra...

ocenił(a) film na 5
Mawerka

Tak samo uważam, film zapowiadal sie na naprawdę fajny, a jednak tak nie było..Rozczarowałam się..Myslałam , że usmieję sie po pachy, a tutaj, ot taki sobie, przecietny film- komedia..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones