PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779870}
5,2 4 986
ocen
5,2 10 1 4986
Sandy Wexler
powrót do forum filmu Sandy Wexler
ocenił(a) film na 5
mediaweb

Już byłem nawet w stanie uwierzyć w to Twoje ''omijać szerokim łukiem'', choć sam dałem sporo wyższą ocenę i w żaden sposób się filmem nie zachwycałem, do momentu, gdy zobaczyłem niektóre oceny u Ciebie, które są ...mało wiarygodne. A co do idiotycznych komedii Sandlera, to miewał on zdecydowanie debilniejsze projekty.

ocenił(a) film na 1
djrav77

Od kiedy w ogóle ocena filmu może być "wiarygodna" ? co najwyzej subiektywna, nie uważasz?

ocenił(a) film na 5
mediaweb

A to obiektywna nie może być???? Zupełnie inaczej pojmujemy pojęcie kina.

djrav77

jedno i drugie się myli :-)

ocena nie może być obiektywna bo z definicji ocena filmu jest rzeczą subiektywną (obiektywizm może istnieć tylko w pojęciach zero-jedynkowych)

ale za to ocena może być jak najbardziej wiarygodna (jest to twoja ocena i masz do niej prawo, jeśli jednak uznam cie za osobę niegodną wiary to twoja ocena filmu przestaje być wiarygodna)


pozdrawiam

djrav77

Widocznie też rozumiem inaczej pojęcia kino :) - Ocena uważam nigdy nie będzie obiektywna, gdyż jest to sprawa indywidualna i każdy ocenia subiektywnie :)

ocenił(a) film na 7
djrav77

Ojej żeby aż 1/10 taką ocenę wystawiłbym tylko jeśli film byłby... w sumie nie wiem czym by musiał być, no ale cóż widać niektórzy mają system zero jedynkowy, albo dają najniższą notę albo najwyższą, jak na rotten tomatoes.
Według mnie film całkiem pozytywny przyjemna komedia obyczajowa, sytuacja z niszczeniem samochodu była bardzo zabawna.

ocenił(a) film na 2
mediaweb

wg film słaby ale Panowie spokojnie, niektórzy oceniają film bo im sie poprostu podobał nie ważne czy gra tam Pan Jerzy czy jakaś gwiazda kina a niektózy to po muzyce, zdjęciach scenariuszu etc etc wieć nie ma sie o co kłocić :P

ocenił(a) film na 6
mediaweb

nie jest takie złe sandler słabsze miał role

ocenił(a) film na 5
mediaweb

Dobrze że Cię nie posłuchałem, film nie najgorszy, no chyba że ktoś oczekuje arcydzieła dla wykształciuchów, po prostu z kijem w d... lepiej nie oglądać.

ocenił(a) film na 1
mediaweb

muszę się zgodzić.. obejrzałam... ale to jest straszne... nie wymagam dużo od filmu... ale to było nudne.. chce zapomnieć

ocenił(a) film na 1
dariaaa29

nie da sie zapomnieć tego co się widziało. Ale pociesz się tym, że są tu osoby którym film się podobał i dały mu 6 :D

ocenił(a) film na 2
mediaweb

żałuje że nie posłuchałem tego komentarza... tragiczny film z dwoma śmiesznymi scenami... a cały film Sanders mówił kretyńskim głosem co tylko wkurzało...

ocenił(a) film na 5
kowal1528

Dobrze, że nie posłuchałeś gdy oglądał Strażników Galaktyki 2 bo koleś dał 2/10.

ocenił(a) film na 2
alex_gawlas

eee no Strażnicy byli całkiem przyzwoici :) gusta i guściki ale na 2 na pewno nie zasłużyli od nikogo;p

użytkownik usunięty
mediaweb

Niestety sie zgadzam, jeden z najgorszych filmów z sandlerem.

ocenił(a) film na 1

Moja wiara w ludzkość została przywrócona :)

mediaweb

Ja w takim razie jestem z kosmosu. Przy tych wszystkich uczonych wypowiedziach o gorszosci i lepszosci. Mi sie film podobal. Pomysl fajny, realizacja przyzwoita, czy wszystko musi byc niewiadomo jakie? Dla mnie to byla fajna rozrywka na wieczor, a ktos w ogole wspomnila o czym to bylo, czy cos? Ja patrze na przekaz - pozytywny, moze troche naiwny nawet, ale to taki cieply, mily oklad na obolaly leb.

ocenił(a) film na 10
jarekmajdzinski

Miłym okładem na obolały łeb po przeczytaniu wcześniejszych komentarzyj est Twój wpis. Pzdr!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones