Joe LandoI

Joseph John Lando

7,4
753 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Lando

stare dobre czasy

użytkownik usunięty

Jakby istnieli tacy faceci jak Sally świat były lepszy:)
Wybudować kobiecie od podstaw dom z drewna - bezcenne:)

oj tak! I mówię to bez ironii :)

dziś kobiety takich nie szanują. Imponują im bardziej leserzy z blokowisk z obiema lewymi rękoma.

prawda

W remake'u Dr. Quinn to pani doktor wybudowałaby mu dom bo jako feministka miałaby nawalone w głowie.

Pawuloniasty

Tu nie jest potrzebny zaden remake. Dr Quinn jest feministka. Trzeba ogladac ze zrozumieniem.

dagnymaya

To, że chciała się realizować i była samowystarczalną, nieuzależnioną od faceta kobietą nie znaczy, że była feministką. No, w każdym bądź razie nie takim hardkorowym przykładem jak jakaś Kazia Szczuka czy inne zryte łby, które widzimy dziś na świecie wśród feministek.

Pawuloniasty

To są akurat feminazistki. Dr Quinn była feministką.

Morska_Bryza

Cieszy mnie, że się rozumiemy :).

Pawuloniasty

Jakże żałosne musi być twoje życie , i jak małowartościowym, ograniczonym intelektualnie , facetem trzeba być , aby pisać takie bzdury . Kompleksy względem błyskotliwych i zaradnych kobiet , które nie uważają związku i faceta za punkt odniesienia w życiu, właśnie zostały obnażone u ciebie . Mały , płytki samczyku.

Odpuszczę sobie komentowanie kobiet, które przyklaskują takiemu typowi .

Vegelicious

Uderz w stół a feminazistki się odezwą :D

fyrk

Widać ma pan jakieś kompleksy na tle swojej męskości.

Efcik_86

Absolutnie nie mam żadnych. Nie wiem nawet jak można dojść do tego po jednym zdaniu, które nic w tym temacie nie wnosi.
Za to wpis, który skomentowałem jak najbardziej. Zwłaszcza mój ulubiony fragment "mały, płytki samczyku". Lecz tutaj kompleksów milady już nie zdążyła zauważyć.

Pawuloniasty

No tak. Pan będzie mówił kobietom kim są feministki i jak feministki powinny się zachowywać. Co my kobiety byśmy zrobiły bez takich mężczyzn jak pan.

dagnymaya

Prędzej czy później powstanie albo remake, albo reboot serialu - Co nie jest niczym nadzwyczajnym zważywszy na fakt, że jest obecnie moda na odświeżanie produkcji z lat 80 i 90-tych zwłaszcza tych które odniosły popularność .

No tyle że niestety, babki są bardziej ambitne, i dom z drewna ich już nie zaspokoi xD... A szkoda, świat byłby dużo prostszy i łatwiejszy wtedy xD.. Ehh,piękne marzenie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones