Noah Hathaway

Noah Leslie Dion Hathaway

7,7
462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Noah Hathaway

No proszę, Atreyu - moja pierwsza filmowa miłość powraca?:) How nice:) I nadal wygląda dobrze:) Kochałam się w nim mając sześć czy siedem lat, wtedy to pierwszy raz zobaczyłam "Niekończącą się Historię" - mój pierwszy obejrzany film VHS, w dodatku w osiedlowym domu kultury:) Kultowy, magiczny film, do którego mam ogromny sentyment i mogę oglądać choćby powtórki leciały co rok;) Żadna kolejna częśc już nie dorównała jedynce!

Khiara69

zgadzam się ze wszystkim,również kochałam się w Atreyu,w kinie byłam chyba ok.50 razy,do dzisiaj kiedy tylko leci w tv mogę oglądać i nadal kocham ten film,i następne części to już nie było to...

fenix

Zgadzam się z przedmówczynią w 100%. Kocham ten film i kocham Atreya całą moją dziewczęcą miłością ;) Kurczę, na zdjęciu powyżej widać, że całkiem przystojnie Noah wyrósł :) Chyba muszę obejrzeć inne filmy z jego udziałem.

Khiara69

Dopisuję się. :) Byłam w nim nieprzytomnie zakochana, chodziłam na "Niekończącą..." ciągle do kina (tata już miał tego dość, a sama chodzić nie mogłam :)), z równie zakochaną koleżanką bawiłyśmy się - ja byłam księżniczką a ona Atreju, a potem na odwrót. :) Nadal gdy widzę film - to mimo że nie mam zapędów pedofilskich :) - Atreju wydaje mi się bardzo pociągający. Odważny, dzielny, wspaniały. No i ładny dzieciak z niego był. A teraz wyrósł na przystojnego faceta.

Sighma

u mnie to samo :D chociaż początkowo wahałam się między Bastianem a nim xD Po tylu latach wygląda całkiem całkiem ^^

Khiara69

No to widzę, że wszystkie się kochałyśmy w Atreyu :)

użytkownik usunięty
valesca

Co mogę powiedzieć,
dołączam się do Was dziewczyny,
więcej nie będe pisać, bo napisałabym dokładnie to samo co Wy

Też się dołączam. Był moją pierwszą platoniczną miłością. Aż miło powspominać ;-)

Khiara69

A ja przez ponad 20 lat myślałam, że byłam sama a tu tyle koleżanek się znalazło :))) Uświadomiłyście mi, że to też była pierwsza moja miłość.
To jak wygląda teraz jest dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem. Wszyscy inni przystojniacy, w których się kochałam w dzieciństwie, po latach nie wyglądają tak fajnie. :/

Khiara69

ech.... moja też ;). I wciąż wygląda sexy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones