PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93754}

Doktor Quinn

Dr. Quinn, Medicine Woman
6,6 21 359
ocen
6,6 10 1 21359
5,8 5
ocen krytyków
Doktor Quinn
powrót do forum serialu Doktor Quinn

Ulubiona postać

ocenił(a) serial na 8

Moją ulubioną postacią jest Hank - twardy mężczyzna z Dzikiego Zachodu. A Waszą??

ocenił(a) serial na 8
Solje

Ja tez lubie Sulle'go. Mieszkam w internacie, tzw: bursie. Gdy ogladam Dr. Quinn(mam swój telewizor) wszyscy się ze mnie śmieją, ze oglądam ,,taki" film. Uważają, że jest badziewny i do kitu, a ja go bardzo lubie, i będę oglądać cały czas.

sylwiazur90

Ja wlasnie ogladam serial :) Nie ogladałam zadnej reemisji po tej pierwszej :D Dla mnie rewelacyjna postacia jest Brey :P Jest fajnie zagrany. Podoba mi sę ta złosliwosc jego, to jak jest zagrana. Denerwuje mnie troche Dorothy, ale jest w miare sympatyczna. Nie znosze za to golibrody Jake, jak go tylko widze to cisnienie mi się podnosi - glab do kwadratu :)

ocenił(a) serial na 8
Solje

Oczywiście Sully....twardy ale romantyczny,wytrzymały ale nieporadny :D:D:D Właśnie oglądam dr Quinn :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
Mahi

W czym niby Sully nieporadny?

użytkownik usunięty
Solje

hank najlepszy a nie lubie braiana bo cos taki dziwny hehe

Solje

A dziwka Myra, która, jak wiemy wkrótce, za sprawą Horacego, już przestanie być dziwką? :) Mnie denerwuje Mathew, czy on się kiedykolwiek uśmiechnął??? Zresztą Sully podobnie...
Brian ma za dużo problemów i jest rozpuszczony jak cholera, czesto mam ochotę mu przywalić... Coleen cnotka niewydymka, Jake pionier alkoholizmu w miasteczku, Loren człek interesu, Horacy - bez komentarza... faktycznie, najlepszy jest Hank!

Solje

Horacy poprostu wymiata!! To zdecydowanie mój faworyt! Ilekroć oglądam te jego miny to normalnie nie mogę wyrobić ze śmiechu.

vandahl

No fajnie nabijać się z czyjejś choroby(progenia). Brawo.(wiem, że komentarz stary, ale musiałam)

użytkownik usunięty
Solje

hank jest jak "sojer" z losta hehe ale to tylko moje glupie porownanie

ocenił(a) serial na 10
Solje

Gdzieś już było to pytanie, więc nie będę się rozpisywała dlaczego moimi najlepszymi bohaterami są Michaella i Sully...

Solje

Sully...chyba wszystkie panie wiedzą dlaczego :):):) krótko i na temat :P

ocenił(a) serial na 10
Solje

Sully i wszystko jasne :))))))))))))))))))))

użytkownik usunięty
Solje

nie wiem co w nim widzicie moja koelezanka to smao ze sully, ale HANK to jest prawdziwy master tego serialu, dzisiaj ogladalem musze sie przyznac :) i wkurzyl mnie braian i ten murzyn robert i. hehehe ale postac, wczoraj tez dobre z kkk bylo z tym ze wyszli na fajtlapow ale dobra.. czekam az tu ktos napisze pf

ocenił(a) serial na 7
Solje

ooo zdecydowanie Hank!!! to taki zły chłopiec,ale jak trzeba to pokaze serce:D

czarownica_kat

zdecydowanie i bezapelacyjnie HANK i JAKE!!! ja ich po prostu uwielbiam. czasem jak na nich patrze to nie moge wytrzymac ze smiechu

koniorka13

Najlepszy odc to jak porwali Jake'a jak byl przebrany za kobiete

ocenił(a) serial na 8
mania19

Muszę to obejrzeć! Kompletnie nie pamiętam już tego odcinka. Ale kiedy ja to oglądałem? Kiedy to było? ;)

Lucas207

Nie pamietam w ktorym to bylo odcinku, ale nasmialam sie wtedy :D

ocenił(a) serial na 7
mania19

W telewizji ten odcinek już był.

ocenił(a) serial na 8
Morska_Bryza

Serial oglądałem dawno. Zauważyłem, że powtarzają teraz w TVP i jest ok. połowy sezonów. Czy ktoś mógłby przypomnieć jak zakończyły się losy bohaterów? Kto był do końca, kto zmarł, kto był z kim itp.

ocenił(a) serial na 7
Alex_Tyler

O ile dobrze pamiętam serial zakończył się ślubem Colleen i tego młodego lekarza, Cooka. Matthew zostawiła dziewczyna, Emma, była prostytutka- wyjechała robić karierę krawcowej. Sully pod koniec chyba nadal się ukrywał.

ocenił(a) serial na 8
Morska_Bryza

Dzięki. A co z resztą bohaterów? Mam na myśli nie tylko rodzinę dr Quinn, ale też postacie jak Horacy, Dorothy, Hank itp.

ocenił(a) serial na 8
Alex_Tyler

Chcesz informacji z VI sezonu ? Nie psuj sobie zabawy.

Solje

kocham Hanka ponad życie!!!
Hanka, kocham cię! Powinieneś grać batmana albo kogoś takiego.
Kocham cię.

passio_2

Najlepszy jest Horacy :-) , ale naprawde facet ma dobry charakter oby więcej było takich ludzi jak on

ocenił(a) serial na 9
Solje

Ale żona go wydymała bez mydła :D Najlepszy oczywiście Hank :D

LeLe

zgadzam sie najlepszy jest hank :P:P:P:P:P:P:

użytkownik usunięty
pepitoooo

Hank mnie wkurza, bo wyzyskuje kobiety.
Nie wiem, kto jest moim ulubionym bohaterem, bo jest sporo tych ulubieńców. Horacy i Myra, dzieciaki, pan Brey, Sully... Ale najbardziej chyba zawsze lubiłam Dorothy. Jest odważną, silną kobietą, a jednocześnie bardzo wrażliwą osobą.

ocenił(a) serial na 7

a ja nie znosiłam Dorothy:P ciekawska, zacofana baba:P nie to co Mikejla:P

czarownica_kat

No Dorothy tez malo lubilam, szczegolnie jak opisala wszystko w swojej ksiazce, nawet, ze Michaela byla dziewica i jeszcze wielce obrazona, ze ludzie do niej mieli pretensje

Solje

Horacy Hank rulez, jak byłem mały to zawsze w niedziele o 18 chętnie oglądałem.

ocenił(a) serial na 10
zinedine

Hank ;))) Taki hmm niedobry ;) ale też nieźle można się z niego uśmiać ;) A pamiętacie odcinek z jego synem? Hank płakał... Dalej oczywiście Sully i nie trzeba mówić czemu hehe. Loren jest świetny. Wymiata Horacy w tej szlafmycy ;))) Jeszcze lubię Tańczącą Chmurę

ocenił(a) serial na 9
Alice20

Dopiero ostatnio tak na prawdę obejrzałam ten serial bo w latach 90. byłam za mała by mnie zainteresował i jakoś nigdy nie wdziałam więcej niż ze dwa odcinki. Teraz zrobiłam sobie mały maraton wszystkich sezonów i stwierdzam, że najbardziej lubię Cloud Dancing i Sully'ego. CD za mądrość, odwagę, umiłowanie pokoju, lojalność i wierność przyjaciołom oraz za niewyczerpane pokłady nadziei i wiary w lepsze jutro. Sully'ego za odwagę, bezkompromisowość, wytrwałość... Ich relacje jako braci- jak sami siebie nazywali to przykład dobrze ugruntowanej przyjaźni. Dla mnie stanowią pewnego rodzaju inspirację.
Pod koniec rozczulały mnie relacje Dorothy z Cloud Dancing.

Co do Hanka i Jake'a to uważam, że chociaż postacie jako takie można uznać za ciekawe, to ich nie cierpię. Prości, uparci, o zamkniętych umysłach, popierający nieludzkie traktowane Indian i ich bezwarunkowa eksterminacje. To chyba nie są cechy postaci godnych naśladowania? Owszem mieli swoje przebłyski, np. reakcja Hanka na postrzelenie Dr Mike czy sprzedanie Braian'owi konia. Czasami popierał kłamanie wojsku, np. w obronie Sully'ego, ale robił to tylko dlatego, że takie było zdanie całego miasta, w tym Jake'a i Lorena. Jednak nigdy nie wykazał się żadnym wielkim bohaterstwem i te przebłyski nie są w stanie zatrzeć złego wrażenia. Na ogół sprawia wrażenie na wskroś zgniłego moralnie- po prostu złego.
Jake jest podobny do Hanka pod wieloma względami, dzielą opinie i poglądy, ale jego można częściej przekonać do zrobienia właściwej rzeczy. Głównie przez powołanie się na spłatę długu. Oceniam go lepiej niż Hanka głównie ze względu na to, że więcej razy przyznawał się do kłamstwa i to ratowało sytuację, gdyby nie Hank tego nie zrobił, pewnie nie wyjawił by, że Sully żyje. No i ostateczne zagłosował za objęciem Cloud Dancing opieką miasta. On ma też jakieś nadzieje na poprawę po przez małżeństwo z Teresą Morales (chociaż to ona nie chciała by się zgodził na pozostanie Indianina w mieście). Do tej dwójki pasuje też trochę Loren, bo miał podobne poglądy na Indian, ale był w nich mniej ostentacyjny i był niczym dziadek- przyjaciel dla Braian'a. No i ostatecznie zmienił swój głos na głosowaniu rady w odcinku Happily Ever After i dał przyzwolenie na związek Dorothy i CD.

Moja sympatię wzbudziły też postaci Michaeli i Andrew Cook'a oraz Indian: Black Kettel, Snow Bird... Do reszty, to mnie ani ziębią ani grzeją. Po za epizodyczną postacią generała Custera, którego utopiłabym w łyżce wody.

Serial ma trochę słabszych epizodów trochę lepszych, ale jak dla mnie najbardziej wzruszającym jest dwugodzinny odcinek Washita. Prawie cały czas miałam wilgotne oczy...

Eyre

To Dorothy na koniec będzie z Tańczącą Chmurą? Nie pamiętam tego...

Eyre

Widzialam odcinek o synu Hanka, ale ze umialrysowac to poslal go do szkoly. Wiesz moze czy pozniej jeszcze o nim wspominaja?

mania19

Tego nie jestem pewna ale chyba nie. Ale bardzo dawno temu już oglądałam wszystkie odcinki i nie pamiętam tego.

ocenił(a) serial na 8
margareta_fw

Wspominają, raz Hank wspomina, że jedzie do szkoły plastycznej na jakąś wystawę. W innym odcinku Hanka odwiedza babcia, dzięki czemu można się trochę dowiedzieć o jego pochodzeniu. Hank opowiada babci o prawnuku i daje jej na pożegnanie jego rysunek.

ocenił(a) serial na 8
zinedine

pamiętam o 18 leciało

Solje

Ogólnie każda postać wnosi coś w życie serialu. Głównie cała ta atmosfera dzikiego zachodu ma w sobie coś co przyciąga do ekranu. Szkoda że juz nie ma takich seriali.

gabi21

Polecam ''Hell on Wheels'' - Zresztą można zauważyć że stacja AMC ma kilka seriali właśnie w gatunku westernu .

ocenił(a) serial na 10
Solje

Robert E. :D

ocenił(a) serial na 8
kociazaba

A ja najbardziej lubiłam Tańczącą Chmurę. A Hank- twardy gość, u mnie na drugim miejscu.

WhiteRoses2410

Pan Bray ;)

ocenił(a) serial na 6
Solje

Horace rządzi D:

ocenił(a) serial na 8
Solje

Hank i Sully. czyli ogień i woda

Solje

Moją ulubioną postacią jest oczywiście Michaela ! :) Gdyby wszyscy ludzie byliby tacy jak ona świat byłby lepszy... Dobra, serdeczna, pomocna i mądra, kierowała się zawsze dobrem innych. Swoją drogą uwielbiałam wątek miłości jej i Sullego :) Te ich niewinne zaloty a po ślubie miłość pełna namiętności :) Idealna parka - Śliczna Michaela i boski Sully ♥

Pan Bray był również świetną postacią :) Często to dzięki niemu mogliśmy się śmiać podczas oglądania serialu ;) Podobnie z Horacym - nikt tak często nie był pacjentem Michaeli co on :D Taka trochę ofiara losu :P

Nie wiem czemu ale głównie w serialu denerwowały mnie postaci Dorothy i Grace... Jake i Hank też mnie denerwowali ale to już z wiadomych powodów...

Solje

Hank przypomina mi trochę z wyglądu i z charakteru Sawyera z "Lost".

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Ciekawe porównanie. Może się bezpośrednio wzorowali?

Solje

Oczywiście Michaela i Sully :D Bez dwóch zdań :)

ocenił(a) serial na 8
Solje

Serial oglądałem dawno. Zauważyłem, że powtarzają teraz w TV i jest ok. połowy sezonów. Czy ktoś mógłby przypomnieć jak zakończyły się losy bohaterów? Kto był do końca, kto zmarł, kto był z kim itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones