PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710942}

Forever

7,8 11 910
ocen
7,8 10 1 11910
Forever
powrót do forum serialu Forever

Tutti frutti

ocenił(a) serial na 8

...nvm, nie mogłam znaleźć należytego tytułu xD
Ten serial jest jak na mój gust lekką próbą naśladowania osławionych przygód Sherlocka Holmesa (nasz bohater ma nawet swojego prześladowcę, który niechybnie zdaje się być bystrzejszy) i... Odrobiny House'a. Całe szczęście Henry jest pozbawiony jego sarkazmu, bo to by zaburzyło harmonię jego ekscentrycznego i introwertycznego usposobienia. Był detektyw, był lekarz... Teraz jest nadzdolny i nieśmiertelny koroner ze śledczymi współpracujący. A co tam.
Mimo iż momentami serii brakuję odrobiny polotu i nie jest tak bystra jak te dwie, do których ją porównuję, uważam ją za dobrą. Stabilnie dobrą, trzymającą poziom, czasem nieco wznoszącą się ponad wytyczony standard, ale nigdy nie spadającą poniżej.

ocenił(a) serial na 7
chatime

No właśnie, serial jest jaki-taki, ale ogląda się go przyjemnie. Niewiele akcji i napięcia bo w sumie to jest bardziej komediowo-przygodowy niż kryminalno-fantastyczny. Ogólnie nic nadzwyczajnego, ale pooglądałem go wielką z sympatią i dobrze wspominam. Miał być 6/10 ale za to, że tak mi mocno utkwił w pamięci daję (w pełni subiektywne) 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones