PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110996}

Ptaki ciernistych krzewów

The Thorn Birds
7,4 6 850
ocen
7,4 10 1 6850
Ptaki ciernistych krzewów
powrót do forum serialu Ptaki ciernistych krzewów

Oglądałem za to film, wiem, że kobiety zachwycały się Chamberlainem ale ja byłem pod wrażeniem wdzięku i urody Rachel Ward od sceny przyjęcia, kiedy Maggie zeszła po schodach w różowej sukni aż do ostatniego kadru w serialu.
Pamiętam, że padły tam słowa - Masz twarz anioła i ciało bogini -tak właśnie wyglądała Maggie.

ocenił(a) serial na 10
sieciowiec652

mimo iż jestem kobietą i też zachwycałam się Chamberlainem to muszę się z Twoją wypowiedzią zgodzić. Maggie była niezaprzeczalnie najpiękniejszą postacią w filmie, gdy patrzy się na jej twarz nasuwa się tylko jedna myśl-ideal kobiecej urody.

sieciowiec652

Pominę może kwestię zachwycania się Chamberlainem, chociaż wydaje mi się, że świetnie pasował do książkowej postaci Ralpha i był bardzo naturalny w tej roli. Ale Ward w roli Meggie? Ok, zgadzam się, że piękna i zgrabna, ale jest ona (w tym filmie) chyba największym drewnem jakie kiedykolwiek widziałam na ekranie. Brak jej energii, naturalności i wszystkiego. Grała tak, jakby ktoś ją do tego zmusił.

ocenił(a) serial na 8
unknown112

Czasami o gustach się nie dyskutuje lecz przyjmuje się je do wiadomości.

sieciowiec652

Ależ oczywiście, nie neguję tego, że pani Ward może się Wam podobać, wręcz przeciwnie - wcale w to nie wątpię. Chodzi mi bardziej o jej grę. Chamberlain stworzył wspaniałą postać, dodał do Ralpha trochę z siebie - to jest najlepsza sytuacja, bo książce nie można opisać każdego gestu, mimiki, ruchu oczu, to jest zadanie dla aktora, który ma dopowiedzieć to, czego nie dało się opowiedzieć w książce. Natomiast pani Ward nie tylko nie dodała takich smaczków, miałam wrażenie nawet, że pozbawiła Meggie tej jej żywiołowości, naturalności, niewinności. To chyba nie jest kwestia gustu, czy aktor umie grać czy nie. A gra pani Ward była co najmniej przeciętna.

unknown112

No cóż tak ja powiedział sieciowiec652 kwesta gustu - Osobiście uważam że zagrała dość dobrze swoją postać - Miała pewną niewinność w sobie jednoczenie miała tez zaciekłość .

sieciowiec652

Skoro o urodzie mowa: najcudniejsza to tam rzeczywiscie byla Meggie, ale ta w cielesnej powloce Sydney Penny - naprawde aniolek.
I ta uroda nie minela tej aktorce wraz z dziecinstwem, co nierzadko sie zdarza.

ocenił(a) serial na 9
sieciowiec652

Chyba nie ma mężczyzny, któremu Meggie by się nie podobała.. przepiękna aktorka, ja jako kobieta również podziwiam jej urodę. Jedynie nie podobała mi się jej charakteryzacja w dalszych odcinkach serialu, jej "postarzenie" nie było przekonujące, wciąż wyglądała na 20-letnią, młodą dziewczynę.

ocenił(a) serial na 9
eveo_filmweb

JAKO KOBIETA, no bo jako człowiek nie można stwierdzić, że meggie była atrakcyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones