PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110996}

Ptaki ciernistych krzewów

The Thorn Birds
7,4 6 855
ocen
7,4 10 1 6855
Ptaki ciernistych krzewów
powrót do forum serialu Ptaki ciernistych krzewów

Świetny serial, a najbardziej zapadła mi w pamięć muzyka :) Pamiętam kiedy moja mama
oglądała oglądała ten serial, a ja zapamiętałam główną melodie. W końcu sama zaczęłam
oglądać i przeczytałam książkę. To typowy wyciskać łez dla kobiet, ale ma w sobie coś
szczególnego. Aktorzy zostali świetnie dobrani, pomimo tego że z wyglądu nie pasują do
tych z książki, ale co tam. Czuć chemie między nimi, to najważniejsze. Każda dziewczyna,
która ma dusze romantyczki powinna to obejrzeć, na pewno się nie zawiedzie.

nataliajab

Mam zarówno książkę, serial na DVD, kontynuację serialu "Stracone lata" oraz muzykę :) I powiem szczerze, że chyba nigdy mi się nie znudzi. Mama oglądała go jak byłam małą dziewczynką i pomimo tego, że oglądała dużo więcej, jakoś tylko ten jedyny serial zapadł mi tak mocno w pamięci, że po latach postanowiłam do niego wrócić i po prostu kupiłam :) Potem przyszedł czas na jego kontynuację, ale to już moim - i nie tylko moim - zdaniem wielka klapa, która nijak się ma do książki, którą nabyłam później. Muzyki słucham często, Mancini się postarał :) szkoda tylko, że płyta z muzyką nie jest dostępna w Polsce...

riailann

Faktycznie "Stracone lata" to porażka i nijak ma się do książki i nawet do wcześniejszych odcinków. Już bym wolała dalsze losy Justine i wnuków Maggie hehe :P

ocenił(a) serial na 10
nataliajab

Dobrze, że w "Straconych latach" nie zagrali aktorzy z poprzedniej wersji. Zastanawiam się tylko po jakie licho pchał się tam Chamberlain, do tej farsy. Ta wersja zepsuła wszystko, moim zdaniem była niepotrzebna. Jeśli chodzi o pierwszy serial, jest oczywiście świetny, ale po przeczytaniu książki stwierdzam, że od połowy dość pogmatwany - powinien być wierniejszy powieści.
Gra aktorska jest zachwycająca, mnie poza głównymi bohaterami najbardziej podoba się odtwórca roli księdza Vittorio Contini-Verchese - wspaniały aktor!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones