Tajemnice Smallville (2001-2011)
Tajemnice Smallville: Sezon 6 Tajemnice Smallville sezon 6, odcinek 20
odcinek Tajemnice Smallville (2001-2011)

Noir

40m
8,3 253
oceny
8,3 10 1 253
Tajemnice Smallville
powrót do forum s6e20

dopatrzylem sie tutaj malego szczegoliku, sprawdzilem to kilka razy i jednak sie nie myle. chodzi jedna z pierwszych scen jak Jimmy i Chloe zanjduja Lane postrzelona w windzie. zwroccie w ktorym miejscu Lana ma rane, a w kotrym miejscu gdy ja medycy wzieli na nosze :D dla podpowiedzi podaje czas: 00:02:38, 00:03:30.

ocenił(a) serial na 10
Gobblin

Już skasowałem odcinek, więc nie będę się dopatrywał :-) Ogólnie był to bardzo ciekawy epizod :-) Dużo czarno-białego koloru :-) Jimmy jest spox :-)

ocenił(a) serial na 8
Gobblin

Hmmm... A oglądaliście odc z napisami czy bez? Pytam, bo nie moge odszukac na necie;/ Jeżeli z napsiami to prosiłbym o linka do napisów.
Z góry dzięki

_Kuba_

bez napisow. czy znajdzie sie w koncu ktos kto zareaguje na moj post ?:P bo na razie to takie moje zwiazane z tematem piszecie te posty ;]

ocenił(a) serial na 10
Gobblin

Ja to zauwazylem chyba... jak siedziala w szpitalu to miala w temblaku nie ta reke gdzie byla na samym poczatku rana postrzalowa. Tak mi sie zdawalo

ocenił(a) serial na 9
Gobblin

Nie zauważyłem tego. Nie wiedziałem, że rany mogą się przemieszczać :D

blood

Zeby nie bylo ze nikt nic nie czyta http://www.hatak.pl/ napisy !!

użytkownik usunięty
Gobblin

to takie "smallville ibnspiracje" często jakiś odcinek ma w ogole odbęrny klimat, tak jak właśnie NOIR, zrobiony na stare kino amerykańskie, już kiedyś był podobny odcinek o babci Lany w 4 sezonie. Ogólnie lubie takie pomysły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones