Wellmania
powrót do forum 1 sezonu

Po seansie mam poczucie że w serialu nie ma nawet ułamka prawdy, tego czegoś z czym widz może się utożsamiać.
Żadna niezrównoważona pijaczka i narkomanka w dodatku bez urody i charyzmy nie zdobywa szczytów kariery w USA, zresztą nigdzie.
Wątek rodzinny w Australii jest zdecydowanie ciekawszy: zaniedbana przez męża przyjaciółka, spoko mama oraz a jakże by inaczej na netflixie - duży wątek miłości gejowskiej. Dowiadujemy się po drodze że płeć to jest rzecz umowna, także ten.
Najśmieszniejsze było chyba to że w każdym odcinku ktoś używał dezodorantu pod pachy, to na pewno jest fetysz któregoś z reżyserów albo...Australijczycy się nie myją i postanowiono jakoś ich edukować :)
Mocne 4/10, raczej dla 20-letniego widza, niezbyt wymagającego.

Brumhilda

Dokładnie ! Główna postać bardzo drażniąca a zachowanie jak u osoby psychicznie chorej . Im gorzej jej szło tym bardziej mnie to cieszyło . Istna wariatka podnosząca ciśnienie widza .

ocenił(a) serial na 4
ewula811

50% osób na 100 ocen dało 6,7 temu gniotowi. Nisko postawiona poprzeczka sprawi że seriale będą coraz częściej drenowały dno.

Brumhilda

Tylko generalnie ta babka zrobiła karierę, bo ona jest prawdziwą osobą i trochę jakby gra siebie ...polecam sprawdzić ją na insta, gdzie ponad 9 mln osób ją obserwuje, gdzie nabija się właśnie z takich sztucznych kanonów piękna, których pewnie ty oczekujesz w tv ;)

ocenił(a) serial na 3
ajutka

Co to zmienia? Nieśmieszna Bridget Jones to idealny komentarz. Uwielbiam Bridget, która miała nadwagę i problem z alkoholem. 9 mln osób obserwujących to żaden wyznacznik. 9 mln ją obserwuję to ja mam uczestniczyć w tym owczym pędzie?

ocenił(a) serial na 4
ajutka

Ale bycie instagramerką od prześmiewczych zdjęć to nie to samo co bycie aktorką komediową. Wypadła niestety blado, chociaż bardzo ją lubię, to jednak talentu do aktorskiej kariery to nie ma. Cały serial też cienko wypada, ale jak mogłoby być inaczej skoro wszystko jest oparte na jednej postaci, denerwującej i zniechęcającej.

ocenił(a) serial na 4
Fistaszek_jm

Celeste Barber jest komikiem, nie tylko 'instagram personality'. Ma własny stand up special i wyprzedaje bilety na stand up nie tylko z Australii.

Ale mi również serial nie padpadl. Humor mi nie pasuje i ton się zmienia z sekundy na sekundę. W 2 odcinkach zasmialam się 3 razy.

ocenił(a) serial na 8
Brumhilda

Ja tam się z tą postacią utożsamiam. Trochę jakbym widziała siebie. Więc nie generalizujmy :)

ocenił(a) serial na 8
kamila_jackiewicz

Też się z postacią utożsamiam. Wiele tematów poruszonych w serialu osobiście mnie dotkęło. Moim zdaniem trochę przerysowany, ale porusza bardzo ważne kwestie, o których ludzie nie mówią na głos. Ostatni odcinek zasugerował kontunuację, z czego się bardzo cieszę :)

ocenił(a) serial na 6
kovalskyyy

Co jak co ale charyzmy to jej akurat nie brakuje a brak kanonicznej urody to tylko plus.

ocenił(a) serial na 7
Brumhilda

Bo zupełnie inaczej ogląda się ten serial znając Celeste i to czym się zajmuję zawodowo i co tworzy na IG. :)) jest genialna w swojej roli xD ale ja ją uwielbiam za jej dystans do świata show biznesu i obnażanie tej instagramowej obłudy. Ale oczywiście każdy ma prawo uważać po swojemu :)) mimo wszystko polecam jej konto na IG, bo jest genialna.

ocenił(a) serial na 7
sforcia

Zgadzam się w 100%. Natomiast ja zapomniałam po jakimś czasie, że główną rolę gra moja ulubienica z Instagrama, podobała mi się wykreowana postać. Nie jest to najlepszy serial pod słońcem, ale „połknęłam” go w dwa dni , świetnie się bawiąc. Moje oczekiwania spełnił ☺️

ocenił(a) serial na 7
Agnieszka_2405

Dokładnie miałam tak samo :)) i też spełnił moje oczekiwania. Czekam na kolejny sezon i kibicuję Celeste :)

ocenił(a) serial na 7
Brumhilda

Chryste Panie, zapaliła raz trawkę i wciągnęła kokę, poza tym bzykała się bez ślubu już w pierwszej scenie, ma nadwagę grzeszyła hedonistycznym podejściem do życia i jeszcze ten wynaturzony brat... Może zamiast Netflix przerzuć się na TV Trwam, z tego co mi się wydaje jest nawet za darmo, tam znajdziesz na pewno wszystkie wartości które wyznajesz.

Brumhilda

Nie utożsamiam się z tą babą. Jest obleśna i odpychająca. Bridget była zabawna. Niech ta pani zostanie na Instagramie bo w tym jest ok. Jestem nowoczesną kobietą i jakoś nie mam takich problemów jak ta spocona, durnowata kobieta.

ocenił(a) serial na 4
Majumi

No i pod tym to ja się mogę podpisać ;)

ocenił(a) serial na 3
Brumhilda

ta postać jest potwornie nudna a serial męczący - nieśmieszna bridget jones to najlepsze określenie.oczywiście,że serial będzie się podobał niewymagającym odbiorcom - tego nie zmienimy ale ogólnie to gniot i tyle.

Majumi

Buhaha

Brumhilda

"Żadna niezrównoważona pijaczka i narkomanka w dodatku bez urody i charyzmy nie zdobywa szczytów kariery w USA"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones