Wellmania
powrót do forum 1 sezonu

... i nie dlatego, że serial był słaby, wręcz przeciwnie. Wciągnęłam go jednym tchem, bardzo ciekawa byłam losów głównej bohaterki. Końcówka mnie zaskoczyła. Choć obawiałam się, że wszystko skończy się przewidywalnie, Olivia odnajdzie balans i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie, to finał potoczył się w innym kierunku i bardzo fajnie, bo to zwiastuje kontynuację.
Podobało mi się, jak wielką wagę twórczy serialu położyli na ukazanie połączeń między fizycznością, umysłem a psychiką człowieka. Jak wiele zależy od dobrych relacji w rodzinie i komunikacji. To mądry serial, choć prosty w odbiorze, zabawny i brutalnie szczery. Uwielbiam takie historie!
I naprawdę były momenty, kiedy nie mogłam powstrzymać łez. Bolączki bohaterki to w pewnym stopniu też bolączki wielu osób, więc serial jak najbardziej na czasie.

ocenił(a) serial na 7
Irie

Zgadzam się. Serial jest mocno przerysowany, główna bohaterka czasami baaardzo wkurza ale jednak serial bardzo wciągnął i zmusił do wielu przemyśleń. Dobrze że pokazano że to poza nią często i ona rzeczywiście jest chora. Potrzeba by rozmawiać na takie tematy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones